MLKS Budowlani Lubsko - strona oficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Czarni Witnica - Łucznik Strzelce Krajeńskie
  • Sprotavia Szprotawa - Ilanka Rzepin
  • Stal Sulęcin - Arka Nowa Sól
  • MLKS BUDOWLANI Lubsko - Spójnia Ośno Lubuskie 0:1
  • KS Falubaz Zielona Góra - Lubuszanin Drezdenko
  • Piast Iłowa - Piast Czerwieński
  • Santos Świebodzin - Promień Żary
  • Zjednoczeni Przytoczna - Odra Bytom Odrzański

Kipsta F700

hasło:

Aktualnoci

Be - Beton Nowogród Bobrzański - Budowlani Lubsko 2:0 (1:0)

• autor: Adrian2399, 2011-05-22 11:04

W upalną sobotę nasi piłkarze wybrali się na mecz do Nowogrodu w ramach XXVI kolejki o Mistrzostwo Klasy "O". Gospodarze jak na razie jako jedyni w Polsce ( omijając klasę C) nie stracili nawet punktu w rozgrywkach. Budowlani przegrali z liderami 2:0 ( 1:0).

czyt. więcej

Budowlani po ostatniej klęsce z Nowogrodem 1:3, - postanowili się w tych zawodach zrehabilitować, lecz mimo wielkiego poświęcenia się ze strony jej graczy i nadzwyczaj ofiarnej ich gry - zwyciężył Be - Beton zupełnie zasłużenie – być może nawet cyfrowo za nisko. Gra była bardzo interesująca i poza kilku wyjątkami – prowadzona ostro, lecz zupełnie fair. Po 15 min. gry gospodarze wychodzą na prowadzenie po akcji lewą stroną i wrzutce w pole karne napastnik Nowogrodu nie dał szans obrony dla Pawła Bahyrycza. Gracze Fadomu nie wykorzystują kilku bardzo dogodnych pozycji pod bramką Budowlanych. Były to sytuacje do uzyskania bramki tak dogodne, że rzeczywiście dziwić się należy, że nie zostały wykorzystane. W 35 minucie po prostopadłym dograniu Adriana Teżyka w doskonałej sytuacji znalazł się Maciej Trziszka, ale gospodarzy ratuje poprzeczka. Do przerwy Be - Beton Nowogród Bobrzański prowadzi z Budowlanymi Lubsko 1:0. Po pauzie zaczyna Nowogród przyciskać, jednak jej wcale nie niebezpieczne ataki likwiduje doskonale grający kapitan gości Mariusz Zubowicz i: Wojciech Pawłowski, Kamil Siemion i Bartłomiej Szymczak. Obustronne wysiłki w celu zdobycia bramki mijają bez rezultatu. Gra zaczyna być bardziej ostrą. U graczy Budowlanych daje się zauważyć przemęczenie, z czego korzysta wytrzymalszy atak Be - Betonu  i energicznie atakuje. W 81 minucie po wrzutce z prawej strony boiska piłka dolatuje do wchodzącego w pole karne zawodnika Fadomu, a ten popisał się pięknym strzałem z woleja. 2:0 dla Nowogrodu Bobrzańskiego. Gra się toczy w żywem tempie z przewagą gospodarzy, jednak wynik 2:0 dla Be - Betonu zostaje niezmieniony.

Koniec meczu...

autor: ~jagoda 2011-05-22 23:30:38

avatar piekny opis....jestescie tacy marni

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Sponsorzy MLKS

MLKS BUDOWLANI LubskoSpójnia Ośno Lubuskie