statystyki szczegółowe

Aktualności

Trampkarze wygrywają w derbach

• autor: admin, 2016-09-18 12:35

Trampkarze Budowlanych Lubsko pokonali rówieśników ze Stali Jasień 3:1 w meczu III kolejki okręgowej ligi trampkarzy.

Od samego początku spotkanie było bardzo wyrównane. Gra toczyła się głównie w środku pola, jednak to gospodarze stworzyli sobie pierwsze groźne sytuacje. Najpierw groźny strzał z dystansu wybronił Przemysław Pachała, a parę minut później do pustej bramki nie trafił Dawid Maciak.

W odpowiedzi ładnym strzałem popisał się Jakub Krewko, jednak Budowlanych od straty bramki uratowała poprzeczka.

Chwilę później wszystko jednak się zmieniło. Sebastian Szymański wyprzedził obrońców gości i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza.

Jeszcze przed przerwą doskonałą okazję miał Patryk Oliasz, jednak jego strzał głową z linii bramkowej wybił kapitan gości.

Po przerwie gra była bardzo podobna. Podopieczni Jarosława Hajdula swoje sytuacje tworzyli głównie za sprawą Sebastiana Szymańskiego, który dwukrotnie pokonał Przemysława Pachałę. Zawodników Marcina Stankiewicza stać było tylko na jedną bramkę. Pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Krystian Perczyński.

Budowlani Lubsko - Stal Jasień 3:1 (1:0)

Bramki: Sebastian Szymański 3 (18, 44, 53) - Krystian Perczyński (51)

Budowlani: Szymon Turowski - Patryk Oliasz, Dorian Borowski, Konrad Ćwik, Konrad Witowski, Wojciech Hudec, Sebastian Szymański, Radosław Budzianowski, Igor Hajdul, Jakub Chomutowski, Dawid Maciak. Grali także: Bartłomiej Grabowiecki, Patryk Skrzypczak, Konrad Wnuk.