LUBUSKI RANKING KLUBOWY
Notowanie 7 / Wrzesień 2010
sezony 2005/06 - 2010/2011
1. GKP Gorzów Wielkopolski / 1512 pkt.
2. POLONIA Słubice / 1066 pkt.
3. LECHIA Zielona Góra / 1040 pkt.
4. CZARNI Żagań / 1036 pkt.
5.(+1) ILANKA Rzepin / 808 pkt.
5. ARKA Nowa Sól / 808 pkt.
7. POGOŃ Świebodzin / 792 pkt.
8. PROMIEŃ Żary / 768 pkt.
9. ORZEŁ Międzyrzecz / 602 pkt.
10. CELULOZA Kostrzyn n/Odrą / 552 pkt.
11. SPÓJNIA Ośno Lubuskie / 542 pkt.
12. CZARNI Witnica / 516 pkt.
13. TĘCZA Krosno Odrzańskie / 502 pkt.
14. LECHIA II Zielona Góra / 486 pkt.
15. UNIA Kunice - Żary / 466 pkt.
16. BŁĘKITNI Dobiegniew / 464 pkt.
17. SPROTAVIA Szprotawa / 433 pkt.
18. VITROSILICON Iłowa / 427 pkt.
19. ŁUCZNIK Strzelce Krajeńskie / 420 pkt.
20. PIAST Czerwieńsk / 403 pkt.
21. BŁĘKITNI Toporów / 388 pkt.
22. KORONA Kożuchów / 357 pkt.
23. ODRA Bytom Odrzański / 354 pkt.
24.(+2) POGOŃ Skwierzyna / 305 pkt.
25.(-1) LUBUSZANIN Drezdenko / 303 pkt.
26.(-1) WARTA Słońsk / 302 pkt.
27.(+1) LZS Bobrówko / 274 pkt.
28.(-1) BŁĘKITNI Lubno / 271 pkt.
29.(+1) PIAST Karnin / 268 pkt.
30.(-1) ODRA Górzyca / 263 pkt.
31. CARINA Gubin / 254 pkt.
32. BE BETON Nowogród Bobrzański / 253 pkt.
33. STAL Sulęcin / 232 pkt.
34.(+1) SPARTA Grabik / 204 pkt.
35.(-1) TOROMA Torzym / 196 pkt.
36. BUDOWLANI Lubsko / 190 pkt.
37. SYRENA Zbąszynek / 189 pkt.
38. MKS Nowe Miasteczko / 184 pkt.
39.(+1) ZJEDNOCZENI Przytoczna / 164 pkt.
40.(-1) ILANKA II Rzepin / 163 pkt.
41.(+1) TRAMP Osiecznica / 157 pkt.
42.(-1) BŁĘKITNI Świdnica / 156 pkt.
43. POGOŃ Wschowa / 140 pkt.
44.(+4) MEPROZET Stare Kurowo / 134 pkt.
45.(-1) LEŚNIK Rąpin / 130 pkt.
46.(-1) LUBNIEWICZANKA Lubniewice / 127 pkt.
47.(-1) PIAST PARKOVIA Trzebiechów /126 pkt.
48.(+3) ŁKS Łęknica / 124 pkt.
49.(-2) KŁOS Małyszyn / 121 pkt.
50.(-1) SHR Wojcieszyce / 111 pkt.
51.(-1) STAL Jasień / 105 pkt.
52. GALAKTICA Dzierżów / 101 pkt.
53. ZJEDNOCZENI Lubrza / 99 pkt.
54.(+1) CZARNI Rudno / 98 pkt.
54. SOKÓŁ Gościm / 98 pkt.
56. MEDYK Cibórz / 96 pkt.
57. ZENIT Ługów / 95 pkt.
58. TOR-BUD Baczyna / 87 pkt.
59.(+2) DĄB Przybyszów / 71 pkt.
60.(-1) SYRENA Cybinka / 67 pkt.
61.(-1) ISKRA Janczewo / 66 pkt.
61. POLONIA II Słubice / 66 pkt.
63.(+1) POGOŃ Krzeszyce / 58 pkt.
63. ALFA Jaromirowice/ 58 pkt.
65. POGOŃ Przyborów / 45 pkt.
66. POGOŃ II Świebodzin / 43 pkt.
67.(+3) KS Nowiny Wielkie / 41 pkt.
67.(+2) BUDOWLANI Murzynowo / 41 pkt.
67.(+1) GWIAZDA Lubczyno / 41 pkt.
67. BŁYSKAWICA Lubinicko / 41 pkt.
71. ORZEŁ Szlichtyngowa /39 pkt.
72.(-1) LECH Sulechów / 35 pkt.
73. CZARNI Jelenin / 33 pkt.
74. BŁĘKITNI Olbrachtów / 24 pkt.
74. WARTA Jeżyki / 24 pkt.
76. ZENIT Myszęcin / 22 pkt.
77. ISKRA Małomice / 19 pkt.
78.(+1) UKP Zielona Góra / 18 pkt.
79. FORMACJA PORT 2000 Mostki / 16 pkt.
80.(+2) RÓŻA Różanki / 11 pkt.
81. START Płoty / 10 pkt.
82.(+1) ORZEŁ II Międzyrzecz / 9 pkt.
82.(+1) TS Przylep / 9 pkt.
82.(+1) BIZON Wilkowo / 9 pkt.
82.(-4) KOSMOS 78 Rudnica / 9 pkt.
86.(+1) RADOWIAK Drezdenko / 7 pkt.
87.(-4) ŁUŻYCZANKA Lipinki Łużyckie / 4 pkt.